top of page

HİZMETLER

PROFESYONEL EKİBİMİZLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTTIRIN

planned work

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetinde sürdürülebilirliği sağlamanın sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile mümkün olduğunun bilinciyle müşteri deneyim süreçlerini sürekli gözlemleme ve gerekli iyileştirmeleri yapma temelinde mükemmel müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

ÇAĞRI MERKEZİ

Sahip olduğumuz Çağrı Merkezi yönetim tecrübesi ve sürekli eğitim sürecinde bulunan kalifiye çalışanlarımız ile Simolo International olarak müşterilerinize sunduğunuz çağrı merkezi hizmetini yüksek kalite ve etkinlik prensibiyle sunuyoruz.

BACK OFFICE

Müşterilerinize sunduğunuz canlı ve soğuk destek hizmetlerini bireyselleştirilmiş iletişim hizmetleri çerçevesinde teknoloji ile desteklenen en uygun çözümler ile farklı müşteri temas noktalarında kesintisiz olarak sunuyoruz.

VERİ GİZLİLİĞİ

En güncel ve güvenli Kişisel Verileri Koruma yöntem ve araçlarını kullanmak için iş ortaklarımız ile sürekli iletişim halinde kalarak gerekli tüm adımları ivedilikle atmaya dayalı olarak hizmet sunuyoruz.

teamwork

NELER YAPIYORUZ

Simolo International olarak Sağlık, Sanayi üretimi, Perakende ve Finans gibi B2B ve B2C telekomünikasyon hizmetleri gerektiren tüm sektörlerde yüksek müşteri memnuniyeti, kaliteli, hızlı ve bireyselleştirilmiş iletişim çözümleri ile Kişisel Verilerin Korunmasını öncelikleyen bir hizmet anlayışıyla iş ortaklarımıza 7/24 prensibinde hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

bottom of page