top of page

HAKKIMIZDA

Kuşbakışı Toplantı Masası

Simolo International Telekomünikasyon Şirketi Gaziantep/Türkiye’de 2019 yılında kuruldu. Faaliyetlerine sohbet yönetim hizmetleri sunarak başladı ve akabinde sunulan hizmetlerimize çağrı merkezi hizmetleri katıldı. Sunduğu yüksek kalite hizmetler ile kısa sürede sektörde lider bir hale gelen Simolo Uluslararası şu anda yurt içi ve yurt dışı birçok iş ve iş ortaklığına sahip şekilde 50'yi aşan personel sayısı ile uçtan uca iletişim çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Mevcut Gaziantep ve Antalya şubeleri ile hizmet sunmakta olan Simolo International Gelen ve Giden Çağrı yönetimi ile yazılı iletişim kanallarını içeren farklı projeler yürütmeye devam etmektedir. Yüksek hız ve müşteri memnuniyeti, kaliteli ve bireyselleştirilmiş iletişim çözümleri, kişisel verilerin en güvenli şekilde muhafazası, sürekli hizmet içi eğitim faaliyetleri ile çalışanların güncel ve motive kalması prensiplerine bağlılıkla iş ortaklarımıza alışılmışın üstünde hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz. Her bir müşteriyi önceliklenen ve önemseyen hizmet anlayışıyla uzun süreli iş ortaklıkları kurmayı benimseyerek, Simolo International şirketimizin Çağrı Merkezi sektöründeki konumunu her geçen gün daha da iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz.

HİKAYEMİZ

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğu bir dünyada müşterilerimize en seçkin iletişim çözümlerini sunarak iş ortaklarımız için gerekli tüm görüşmeleri ve bağlantıları en profesyonel yöntemlerle sağlamayı hedefliyoruz. Böylece, iş ortaklarımızın sektörlerinde bulunan diğer rakipleri karşısında her zaman bir adım önde olması odaklı vizyon ve misyonuyla güncel dünya standartlarında hız kesmeden ve hizmet kalitesini düşürmeden, her gün kazandığımız tecrübeleri yüksek müşteri memnuniyetine dönüştürmek için fırsatlar olarak görerek Çağrı Merkezi sektöründe yerel ve küresel olarak Simolo International'dan söz ettirmek için çalışıyoruz. Çağrı Merkezi sektöründe küresel ölçekte en iyi şirketler sıralamasına girme hedefiyle her işimizi en önemli işimiz olarak görerek en iyi iletişim desteklerini sağlamak için tüm ekibimizle iş ortaklarımıza hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

HEDEFİMİZ

Simolo Dart.jpg
bottom of page